Ulica pri vodnjaku 2
6000 Koper
                    
M: 040 608 246, 041 222 796

URNIK

Zap. Naziv Lokacija Termin Mentor Animator
1 ITALIJANSKI JEZIK-konverzacija KIDRIČEVA 10 PONEDELJEK, 10:15 do 11:15 POBEGA KOPRIVEC SMILJKA   
2 ZGODOVINA KIDRIČEVA 10 PONEDELJEK, 16:00 do 17:30 - vsak drugi pondeljek FLEGO DAMJANA  STAVER BONIN  ANA 
3 LIKOVNO USTV. začetni/veterani KIDRIČEVA 10 TOREK, 17:00 do 18:30 - vsak drugi torek DELLORE NADA  OŽBOLT  ALEKSANDRA 
4 LIKOVNO USTV. nadalj. KIDRIČEVA 10 TOREK, 17:00 do 18:30 - vsak drugi torek DELLORE NADA  SUKLAN  JELKA 
5 NEMŠKI JEZIK 7 KIDRIČEVA 10 SREDA, 09:00 do 10:00  RAJH MIHA  BUFON ČAKARDIČ ALENKA 
6 UMET. ZGODOVINA-predavanja KIDRIČEVA 10 SREDA, 16:00 do 17:30 - vsaka druga sreda TISNIKAR CARMEN  POLES  VESNA 
7 KERAMIKA 1 KIDRIČEVA 10 ČETRTEK,  9:00 do 11:30 - vsak drugi četrtek ČERNE BOŽA  VERBIČ  DARKA 
8 KERAMIKA 2 KIDRIČEVA 10 ČETRTEK, 09:00 do 11:30 - vsak drugi četrtek ČERNE BOŽA  WOHINZ SELMA 
           
9 ANGLEŠKI JEZIK konverzacija 1 SEDEŽ DRUŠTVA PONEDELJEK, 09:30 do 11,00 SEDEŽ , SREDA 14,30 do 16,00ŠD BONIFIKA PETRINJA DRAGICA   
10 PSIHOLOGIJA SEDEŽ DRUŠTVA PONEDELJEK, 16:00 do 17:30 vsak drugi ponedeljek KOČEVAR FURLAN MIRA LEBAN MIRELA 
11 ŠPANSKI JEZIK 15 SEDEŽ DRUŠTVA TOREK, 09:00 do 10:30 VILLEGAS CUNJA E.BEATRIZ  MAŽGON  VERA 
12 ŠPANSKI JEZIK 7 SEDEŽ DRUŠTVA TOREK, 10:45 do 12:15  VILLEGAS CUNJA E.BEATRIZ  KOCJANČIČ SLAVICA
13 ANGLEŠKI JEZIK - konverzacija 2 SEDEŽ DRUŠTVA SREDA, 9,15 do 10,45  vsaka druga sreda PETRINJA DRAGICA   
14 ŠPANSKI JEZIK začetni SEDEŽ DRUŠTVA SREDA, 11,00  do 12,30  VILLEGAS CUNJA E.BEATRIZ  FURLAN MARIJA
15 ITALIJANSKI JEZIK 4 SEDEŽ DRUŠTVA SREDA, 17:30 do 19:00 MOZETIČ KARMEN JURMAN ŠUKALO DUŠANKA 
16 ŠPANSKI JEZIK 10 SEDEŽ DRUŠTVA ČETRTEK, 09,00 do 10,30 VILLEGAS CUNJA E.BEATRIZ  PLESNIČAR  DANILO 
17 KALIGRAFIJA SEDEŽ DRUŠTVA ČETRTEK, 15:00 do 16:30  GREGORIČ ZDENKA  MARSETIČ JANJA
           
18 ANGLEŠKI JEZIK 7A ŠD BONIFIKA  PONEDELJEK, 08:00 do 09:30 WROBEL BONIN EWA M. ŠUBER  BOGDANA 
19 ANGLEŠKI JEZIK 10 ŠD BONIFIKA  PONEDELJEK, 09:35 do 11:05   WROBEL BONIN EWA M. JAMBROŠIČ  RUŽA 
20 ANGLEŠKI JEZIK 9 ŠD BONIFIKA  PONEDELJEK, 11:10 do 12:40    WROBEL BONIN EWA M. GRUDEN  VANJA 
21 ANGLEŠKI JEZIK 15 ŠD BONIFIKA  TOREK, 08:20 do 09:20  WROBEL BONIN EWA M. ŠALE  ZORKA
22 RUSKI JEZIK 9 ŠD BONIFIKA  TOREK, 12:45 do 14:15  PEROSSA VIRA  VIDAKOV  VOJKA 
23 ANGLEŠKI JEZIK 13 ŠD BONIFIKA  TOREK, 9 :30 do 10,30 WROBEL BONIN EWA M. TROŠT JOŽA
24 SPROŠČANJE S POMOČJO MEDITACIJE ŠD BONIFIKA  SREDA, 09:00 do 10:30  MAJCEN SANDRA ŠALE  ZORKA
25 ANGLEŠKI JEZIK 7 ŠD BONIFIKA  ČETRTEK, 08:00 do 09:30 WROBEL BONIN EWA M. HROVATIN  LOREDANA 
26 ANGLEŠKI JEZIK 16 ŠD BONIFIKA  ČETRTEK, 09:35 do 11:05  WROBEL BONIN EWA M. MIKAŠINOVIČ  NADA 
27 ANGLEŠKI JEZIK 12 ŠD BONIFIKA  ČETRTEK, 11:10 do 12:40 WROBEL BONIN EWA M. ŠALE  VILJEM 
           
28 GEOGRAFIJA OŠ AU na Markovcu SREDA, 15:15 do 16:45 - vsaka druga sreda GRBEC PETER  ZANDOMENI  MARGARETA
           
29 PEVSKI ZBOR OŠ KOPER SREDA, 18:00 do 20:30 BALOH ENEJA KOREN NEVIJA
30 BRALNI KROŽEK Knjižnica - Odd. za mlade bralce (13) SREDA, 11:00 do 13:00 vsaka prva v mesecu KOCE  DARINKA  GERŽINA  BREDA 
31 DEBATNI KROŽEK KSA Za Gradom/Markovec ČETRTEK, 17,00 do 18,30 - drugi in četrti v mesecu JURKOVIČ ALENKA-koordinator  
           
32 POHODNIŠTVO- lažji pohodi Pohodništvo po progr. PETEK, 08:30 do 00:00   ŠALE  VILJEM
33 POHODNIŠTVO - težji pohodi Pohodništvo po progr. PETEK, 08:00 do 00:00   GUŠTIN  LADI
           
34 BALINANJE Blinišče na Markovcu PONEDELJEK - po dogovoru    
35 JOGA Joga v vsakdanjem življenju  Po dogovoru - 031 485 479    
36 VODENA VADBA Balinarska dvorana Ponedelje in četrtek od 09,00 do 10,00 KOHEK SUZANA  
           
37 UMETNOSTNA ZGODOVINA - OGLEDI Po programu SPROTNO OBVEŠČANJE    
38 OGLEDI GLED. INOPERNIH PREDSTAV Po programu SPROTNO OBVEŠČANJE    
39 PREDAVANJA, DELAVNICE Po programu SPROTNO OBVEŠČANJE