POHOD: POPETRE-KOCJANČIČI-ZABAVLJE /23.9.2022

Pošiljam nekaj utrinkov s prvega pohoda v letošnjem šol. l. 2022/23. Bil je  prvi jesenski dan, vreme pa idealno za pohod v naravo.. Nekoliko so nagajale le dolge sence, zato slike niso jasne kot sicer.

Vilenka, ki je pohod vodila, je s par pohodniki (ki so pridno hodili tudi čez poletje)  držala tempo hoje. Večina, od 15 udeležencev, pa smo izbrali počasnejši ritem. Tako smo lažje klepetali in si poročali, kaj vse se je zgodilo v času, odkar se nismo videli. Pot je bila razgibana, vodila je  globoko v gozd in na vrhove, od koder smo imeli lepe razglede na okolico. Pohodna pot je povezala tri vasi Popetre, Kocjančiče in Zabavlje in ker je bila večina v  teh krajih prvič, sem jih na kratko tudi opisala. Pohodnica Marinka pa je dodala zemljevid, na kateremu se vidi, kako smo na pohodu »vijugali« Prispevala je tudi večino slik. Hvala.

Veselim se ponovnega srečanja in vas vse lepo pozdravljam.  Nada