Ob zaključku študijskega leta

Spoštovani,

članice, člani, animatorke,  animatorji, mentorice, mentorji Društva Pristan – Univerze za tretje življenjsko obdobje Koper, študijsko leto 2021/2022  je za nami.

Zaključili  smo ga z vašim doprinosom, s prireditvijo Z optimizmom naprej v Pokrajinskem muzeju Koper.

Hvala vsem, ki ste kljub težavam v tem študijskem letu, ki nam jih je natrosila pandemija, vstajali in se izobraževali v različnih študijskih krožkih.

Novo študijsko leto 2022/2023 bomo pričeli  s skupnim srečanjem v sredo, 14. 9. 2022. Vabilo na srečanje vam bomo poslali v začetku septembra.

Mesec september namenjamo novim vpisom. Programi za vpis bodo objavljeni konec meseca avgusta na naši spletni strani:  www.drustvo-pristan.si

Lep pozdrav v poletje, želimo vam, da ga preživite čim bolj prijetno, v zdravju, z obilo dobre volje in optimizma.

Koper, 9. 6. 2022                                                                  Gabrijela Dolinšek,  predsednica